Zahradní vířivky

Zahradní vířivky pro 3 až 6 dospělých osob. Dokonalé provedení, výkonná filtrace, rychlý ohřev vody, kryt vířivek, zabudované repro-bedny, osvětlení, schůdky a spousty dalších doplňků již ve standardu. Zahradní vířivé bazény vám umožní relaxovat po každodenní práci, ať už sami, s rodinou či přáteli.

Zahradní vířivky nabízíme v provedení pro 3 až 6 osob. Do těch největších se vejde hravě i více osob. Samotném provedení vířivek je velmi odolné stabilní, z materiálu, který dokonale odolává všem povětrnostním i vodním vlivům. Trysky jsou opatřeny speciální vrstvou proti zanášení vodního kamene. Výkonná filtrace zajistí stálou průzračnost vody a ohřev vody vyhřeje vířivku na 45 °C. Samozřejmostí jsou schůdky, zakrytí vířivky a spousta dalších doplňků.     

Vířivé bazény do zahrady i dovnitř

Vířivé bazény se hodí jak do zahrady, venkovní terasu, ale i do zimní zahrady, nebo kamkoli do interiéru. Vířivce nevadí ani extrémní mrazy, funguje při tropických i arktických teplotách. Vířivku přivezeme a namontujeme kamkoli potřebujete. Všechny vířivky mají nadstandardní výbavu. Samozřejmostí jsou schůdky, zakrytí vířivky, výkonná filtrace či ohřev. Některé mají zabudované osvětlení, repro-bedny a jiné zajímavé doplňky.  Vše řešíte jednoduše vodotěsným ovládacím panelem, kterým volíte vše, od teploty vody, po sílu trysek, různé masážní programy, osvětlení a spousty dalšího pro vaše pohodlí.    

   

 

Nejprodávanější

142350
2200001142350220000
Značky

Stránka 1 z 1 - 32 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 32 položek celkem

Web Nikido.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací