Sprchové a masážní boxy

Sprchové masážní boxy nabízejí dokonalý luxus a funkčnost

V dnešní době vzrůstá obliba sprchování, ale to neznamená, že bychom si nemohli dopřát masážní koupel. Prostory pro sestavení sprchového masážního boxu musí mít hotovou stavební připravenost (napojení vody, odpad, elektroinstalace). Pro montáž vždy zvolte kvalifikovanou firmu, která vám sprchový masážní box sestaví a poskytne na montáž záruku.

Moderní sprchové masážní boxy mají spoustu vybavení. Jedním z nejpopulárnějších je masážní panel (nebo sada panelů) s tryskami. Tato masáž má velmi pozitivní vliv na uvolnění zádových svalů.

Dále hydromasážní boxy nabízejí výbavu jako rádio fm, ventilátor, chromoterapii (barevné nasvícení uvnitř boxu), masáž nohou, dávkovače mýdla, madla, poličku, zrcadlo aromaterapii, stropní sprchu (tropický déšť) a v neposlední řadě jsou modely boxů, které nabízejí relaxaci v podobě SAUNY. To znamená, že je v parním boxu zabudován generátor páry, který vám vhání páru pomocí zabudované hadice do kabiny boxu. Teplotu uvnitř boxu si můžeme nastavit na dotykovém displeji od 20 do 60 stupňů.

Díky tomuto vybavení nabízí boxy dokonalý relax a odpočinek po dlouhém pracovním dni. Je to takové malé wellness centrum u vás doma.  

Rozhodujete se mezi vanou a sprchovým masážním boxem.

Některé modely sprchových masážních boxů vám nabízejí možnost koupele ve vaně, která je velikostně a rozměrově stejně velká jako vana u vás doma. Tuto skutečnost ocení především lidé s dětmi, které koupání přímo milují. Dospělí zase ocení vysoce kvalitní relaxaci a účinky sprchového masážního boxu. Pokud jste se rozhodli, že chcete mít doma sprchový masážní box, zvolte společnost NIKIDO.cz a nebudete litovat. V naší obsáhlé nabídce totiž naleznete mnoho druhů masážních boxů s vysokou vaničkou od předních světových výrobců. Na telefonu či emailu vám rádi zodpovíme vaše případné dotazy.

 
9190
559901919055990
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 168 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 168 položek celkem

Web Nikido.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací