Akrylátové vany - průvodce

Akrylátové vany - průvodce

Vana je dominantní prvek celé koupelny, proto bychom si měli dobře promyslet nejen kam vanu umístit, ale také jaké nároky na vanu budeme mít. V dnešní době si můžete vybrat vanu akrylátovou, smaltovou, dokonce i dřevěnou, z kamene nebo ze skla. V dnešním článku se soustředíme na vany vyrobené z akrylátu.

Akrylátové vany jsou momentálně nejžádanější na trhu, protože díky svým vlastnostem se vyrábějí v různých rozměrech a tvarech a záleží jen na vás, jakou si vyberete. Další výhodou van z akrylátu jsou jejich výborné tepelně izolační vlastnosti. Akrylát se rychle zahřívá a zároveň udržuje teplo, což je velká přednost oproti jiným materiálům.

Také akrylátové vany prošly vývojem. Dnes se kromě akrylátových van s jádrem z ABS vyrábějí také celoakrylátové vany, které mají mnohem silnější vrstvu akrylátu a při poškození se akrylát jednoduše obrousí a vana slouží dále. Celoakrylátové vany disponují stálou barevností, vysokou pevností a dlouhodobou životností. Mají příjemný lesklý povrch a jejich běžná údržba není vůbec náročná.

Na stránkách NIKIDO-spa jsme pro vás připravili velice rozsáhlou a přehlednou nabídku akrylátových van v různých rozměrech (100, 120, 130, 140, 150,160, 170, 180), abyste si mohli vybrat vanu přesně podle dispozic vaší koupelny. Můžete si zvolit vanu  obdélníkovou, asymetrickou i rohovou.  Pokud chcete mít originální koupelnu pořiďte si moderní volně stojící vanu, která se stane netradiční dominantou koupelny. Horkou novinkou jsou sedací vany s dvířky určené především pro seniory a lidi se sníženou pohybovou aktivitou.

Pro ukázku jsme vybrali několik typů van. 

 
Rohové vany dovedou svým tvarem vyplnit jinak nevyužitelné rohy v koupelně, ušetřit místo a zároveň propůjčí každé koupelně elegantní a atraktivní vzhled
 

4792

 Volně stojící vana VIA 160 x 70

V dnešní době se volně stojící vany staly synonymem luxusu a pohodlí. V naší nabídce naleznete volně stojící vany v různém provedení a cenové relaci. Stačí si jen vybrat.

4798

 

Sedací vana pro seniory s dvířky AVO

Pro handicapované lidi a seniory není pobyt ve vaně snadný. Proto jsme do naší nabídky zařadili také sedací vany pro seniory.

4819