Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Hydromasážní vana – špička v domácí relaxaci

Hydromasážní vana – špička v domácí relaxaci

Představte si ten pocit, jak vám trysky horké vody příjemně kopírují a masírují vaše tělo. Vy můžete naprosto v klidu „vypnout“, hodit veškeré starosti za hlavu a jen poslouchat příjemný šum bublající vody. Zdá se vám to jako hudba budoucnosti v klasické české domácnosti? Opak je pravdou!

Hydromasážní vany zdaleka nejsou novinkou na českém trhu s koupelnovými vanami – už se s nimi nesetkáváme jen v lázeňských resortech, nýbrž také v domácích moderních koupelnách. Tyto vany jsou ideálním řešením pro náročnějšího zákazníka, který si chce dopřát ničím nerušenou luxusní lázeň z pohodlí domova a zároveň mít svou koupelnu špičkově zařízenou – hydromasážní vana se díky svému luxusnímu designu totiž rázem stává dominantou koupelny, kterou vám bude kdekdo závidět.

Předností hydromasážních van je bezesporu efektivní hydroterapie, léčebná metoda používaná již od Antického Řecka, která je široce uznávaná a aplikovaná i v dnešní době. Nespornou výhodou hydroterapie je, že voda nevyvolává dermatologickou intoleranci, a proto je vhodná takřka pro každého. Příznivé účinky má zejména na pohybové ústrojí, krevní oběh, dýchací ústrojí a kardiovaskulární systém.

Fyzioterapeuti také doporučují přidat do hydromasážní lázně například bylinné esenciální oleje, aby se prožitek znásobil a relaxaci si užily všechny naše smysly. Mezi nejoblíbenější bylinné esence patří levandule, meduňka, tymián, šalvěj, rozmarýn či řebříček.

vana01 vana02 vana03vana04

My Vám k tomu přidáme ještě jeden nezapomenutelný zážitek – chromoterapii. A o co se jedná? O kombinaci LED osvětlení, které dodá vodě barevný nádech a vám zaručí skvělou relaxační podívanou. Osvětlení se skládá z LED diod, které svítí až deseti různými barvami, které lze navíc kombinovat. Jako třešnička na dortu se dá považovat zabudovaný reproduktor s FM rádiem. Co víc si přát?

Hydromasážní vany, se kterými se můžete setkat v naší nabídce, jsou vyrobeny z velmi kvalitních a dostatečně odolných materiálů. Dno vany je opatřeno železnou konstrukcí se stavitelnými nožkami. Výkonné vodní a vzduchové čerpadlo se postará o masáž pomocí vodních trysek a perliček, kterou si ovšem můžete také sami individuálně regulovat podle toho, jaká masáž je Vám nejpříjemnější. Nabídnout Vám můžete vany pro jednotlivce i pro více uživatelů. Romantickou lázeň při svíčkách, s hudbou a třeba i se skleničkou šampaňského si můžete užít i se svým partnerem. 

Celou nabídku barevných hydromasážních van si můžete prohlédnout zde