Barvy s imitací kamene

Barva s imitací kamene

Barva s imitací kamene NIKIDO Stone

Pokud máte doma zahrádku, obvykle vyžaduje péči a údržbu, ale také nabízí příjemné chvíle, které jsou spojeny s posezením a trávením času na čerstvém vzduchu. Abyste své okolí měli krásné a cítili se v něm příjemně, není od věci si exteriér zútulnit stylovými dekoracemi. A kousek přírody můžete koneckonců vpustit i k vám do interiéru.

Řada designérů se nyní vrací k přírodním materiálům, jako je dřevo, beton nebo třeba kámen. Právě kámen by měl mít v každé zahradě své zastoupení a vypadá originálně i ve vnitřních prostorách. Díky této barvě si můžete sami vytvořit stylové a moderní dekorace, jak na vaši zahrádku, balkón, terasu, tak do vnitřních místností ve vašem bytě.

Barva s imitací kamene NIKIDO STONE je vysoce kvalitní, trvanlivá a odolná texturová barva ve spreji, která vytvoří z mnohých povrchů skutečný kámen. Nabízíme ji ve čtyřech atraktivních odstínech  - bělený kámen, oblázek, minerální hnědá a černá žula.

Inovativní dekorativní efekt dodá vaší zahrádce i interiéru neobyčejné kouzlo, vytvoří tradiční, rustikální, ale i nadčasovou atmosféru. Staré a nezajímavé dekorace můžete snadno a rychle proměnit ve velmi stylové a moderní doplňky. Texturová barva se dá aplikovat na velké množství povrchů, jako je dřevo, kov, sádra, hlína, keramika, porcelán a další. To umožňuje použít staré mísy podnosy, květináče, džbány, kbelíky, vázy, truhlíky, cokoli vás napadne. Stačí je přestříkat našim sprejem, nechat zaschnout a rázem máte opravdu povedené zahradní i interiérové prvky, ze kterých lze mít nádherné a originální předměty, jež jste si vlastní pomocí vytvořili. A o to výsledný efekt potěší!

Shrňme si nejdůležitější vlastnosti naší texturové barvy ve spreji NIKIDO STONE:
  • vysoce kvalitní, trvanlivý a odolný nátěr
  • vytváří strukturovaný povrch se skutečným kamenem
  • poskytuje dlouhodobý, inovativní dekorativní efekt
  • umožňuje vytvořit tradiční, rustikální atmosféru
  • dává jedinečný vzhled
  • umožňuje převést staré ozdoby v elegantní a moderní dekorace

Nikido Stone - květináčeNikido Stone - dekorace

Nabízíme Vám barvu s imitací kamene NIKIDO STONE ve spreji o obsahu 400ml, s kterým si můžete dle vlastní fantazie proměnit staré ozdoby na mnohem zajímavější s moderním vzhledem a dlouhotrvajícím efektem.