NÁPADITÉ A INTERAKTIVNÍ VÝMALBY

Nápadité a interaktivní výmalby nejen do dětského pokoje

Z každého dětského pokojíčku by měla sálat atmosféra optimismu a hravosti. Velkou měrou na tom, jak bude daná místnost působit, se podílí nábytek, doplňky, ale také výmalba. Proto v mnohých dětských pokojíčcích najdeme místo bílých stěn nejrůznější veselé barvičky. Ty tam v každém případě patří. Nicméně my Vám přinášíme nové příležitosti, jak jim tyto holé stěny ještě více ozvláštnit.

Pro řadu dětí je lákavou představou zvěčnit své kreslířské umy právě na stěny v bytě. Představí si obrovské plátno s velkými možnostmi. Ač se mnozí rodiče snaží své děti podporovat v jejich aktivitách, tuto činnost pravděpodobně většina z nich zatrhne. I vy jste stejného názoru? Hranice musí být dány, vy je však můžete o něco posunout díky interaktivním výmalbám. Jaké typy barev to jsou?

Tabulová barva

Tabulová barva se řadí k naší nabídce dekorativních barev. Díky ní můžete praktickým a originálním způsobem vytvořit dětem funkčně využitelný prostor. Ač je tabule obvykle černé nebo tmavé barvy, můžete se zdát, že nabízíme pouze tmavé odstíny. Vybírat však můžete z několika barev, včetně černé, na které jsou křídy samozřejmě nejlépe vidět. Jsme schopni na přání namíchat jakýkoliv odstín. Naše křídové barvy lze použít nejen na stěnu ale také třeba na kov, dřevo, tapety, plasty apod. Jsou však určeny pouze pro vnitřní prostory.

Tabulová barva - postelTabulová barva - obývákTabulová barva - koupelna

Magnetická barva

Obdobou tabulového nátěru je magnetická barva. Pomocí ní vytvoříte magnetickou stěnu, ze které si budou moci Vaše ratolesti vytvořit jednu velkou nástěnku a různě tvořit. Magnetkami tak přichytí cokoliv ke stěně. Zejména pro školáky může být tato interaktivní stěna užitečnou pomůckou do školy. Je ideální pro umísťování obrázků, fotografií, nejrůznějších výtvorů, dekorací, rozvrhu hodin, školních úkolů či cokoli jiného dle fantazie. Standardně dodáváme magnetickou barvu v černém odstínu, jsme však schopni namíchat i jiný odstín na přání. Aplikace je opět možná na dřevo, kov, plast, tapety a jiných vnitřních povrchů.

Chytrá stěna

Ještě více interaktivní je chytrá stěna umožňující malování fixy. To děti zaručeně osloví a budou z takového originálního doplňku v dětském pokojíčku určitě nadšené. Náš chytrý nátěr pro malování fixem snadno a rychle promění jakoukoliv stěnu na efektní tabuli. Na takové lze kreslit, psát, kdykoli vše smazat a použít znovu. Chytrá stěna má široké uplatnění. Hodí se pro menší děti i školáky. Nátěr je průhledný, což je velkou výhodou, ale můžete jej aplikovat na klasickou výmalbu různého odstínu.

Chytrá stěna - dětský pokojChytrá stěna v práci

Barva s obsahem třpytek

Ačkoliv na tento typ barvy není možné psát, čmárat či něco připevňovat magnetkami, rádi bychom jej také zmínili. Je to barva s obsahem třpytek, která se do dětských pokojů rovněž velice hodí. Díky ní vytvoříte kouzelný pokojíček pro malou princeznu nebo prince. Jak je z názvu zřejmé, stěna získá třpytivý efekt, který je naprosto úžasný. Interiér bude ihned nápaditý, elegantní a nebude vůbec nudný. Třpytkový nátěr je bezbarvý a může být potažen na klasickou barvu.

Malování svítící ve tmě - Fosforová barva

Luminiscenční fosforová barva sice není typickým velkoplošným malováním do pokojíků, ale pokud máte trochu fantazie, jste schopni s tímto produktem doslova kouzlit. Pomocí barvy NIKIDO FOSFOR jednoduše vytvoříte speciální efekt v dětském pokojíku, namalováním různých obrazců, čtverečků, kroužků či hvězdiček, které budou ve tmě zářit.