Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Zahradní vířivky

Úžasná letní relaxace v zahradním vířivém bazénu pro vás i vaše blízké

V dnešní uspěchané době bychom měli více myslet na naše zdraví a naučit se pravidelně relaxovat, abychom se zbavili stresu a zároveň si odpočinuli. Všechna tato kritéria splňuje vířivý bazén. Po dlouhém a náročném pracovním dnu si ve vířivce dopřejete odpočinek jako ve wellness centru v pohodlí vašeho domova.

zahradni-virivka-spa-301-zelena

Vířivka má spoustu blahodárných účinků na organismus. Především zmírňuje stres díky hydroterapii (vodoléčbě). Již naší předkové věděli, že voda má uklidňující účinky a navozuje duševní harmonii. Hydromasáž uvolní a prokrví vaše svaly. Zmírní se nejen bolest, ale dojde také k celkovému uvolnění celého svalového systému. Horká voda rozšíří žíly a cévy, tělo se dobře prokrví a osvěží. Pobyt ve vířivce přispívá k posílení imunity a celkové podpoře látkové výměny. Správné prokrvení těla vede k větší pružnosti a pevnosti pokožky.

 

 zahradni-virivka-spa-107-bila

Zkuste si zodpovědět několik základních otázek, aby byl výběr vířivé vany jednodušší.

  1. Pro kolik osob bude vířivka určena?

  2. K čemu má sloužit?

  3. Jak vypadat?

  4. Jaké funkce by měla mít?

  5. Kam vířivku umístíte? apod

 

 

zahradni-viřivka-spa-201-bila

 

Širokou nabídku zahradních vířivek nabízí firma Nikido-spa. Vířivé bazény nabízejí pro 3-6 osob v různých designových provedeních. Vířivku vám přivezou a namontují kamkoli si budete přát. Všechny vířivky v nabídce mají nadstandardní výbavu (schůdky, zakrytí vířivky, výkonná filtrace či ohřev). Mezi další benefity některých vířivek patří zabudované osvětlení, repro-bedny a mnohé jiné doplňky, které vám zpříjemní pobyt ve vířivém bazénu. Součástí zahradních vířivek je vodotěsný ovladač, kterým navolíte teplotu vody, sílu trysek, masážní programy, osvětlení apod., aby byl pobyt ve vířivce dokonalou relaxací pro vaše tělo i mysl. Na výrobu vířivek se používá odolný a stabilní materiál, jenž odolává povětrnostním vlivům. Při správné a pravidelné údržbě vám vířivý bazén vydrží dlouho krásný a funkční.

 

 zahradni-virivka-spa-449-modra