Sprchové a masážní boxy

Cítíte se unaveni a bez energie? Dopřejte si kvalitní relaxaci a masáž ve sprchovém masážním boxu

V dnešní uspěchané době neustále roste obliba ve sprchování. Rychle se osprchovat a honem do práce, za koníčky nebo rovnou do postele. Ale i pod sprchou si můžete dopřát masáž, která vás dostane okamžitě zpátky do formy a lepší nálady. Stačí jediné – pořídit si domů sprchový masážní box s masážním panelem či celou sadou panelů s tryskami

Firma NIKIDO SPA, český dodavatel kvalitních sprchových masážních boxů předních světových výrobců, nabízí nepřeberné množství a typů sprchových masážních boxů, ze kterých si vybere každý zákazník.

Masážní boxy mají ve výbavě buď jeden panel s tryskami, nebo celou sadu panelů, které promasírují a uvolní zádové a krční svaly. Součástí výbavy sprchových masážních boxů je rádio, barevné nasvícení vnitřního prostoru, madla, polička, zrcadlo, stropní sprcha, masáž nohou apod. Hitem na trhu s masážními boxy se staly sauny. Sauna vzniká v parním boxu pomocí generátoru. Teplotu si nastavíte na dotykovém displeji uvnitř boxu. Pokud se nechcete vzdát pohodlí vany a nemáte pro ni příliš místa v koupelně, můžete problém vyřešit pomocí masážních boxů s vanou. Sprchové masážní boxy se prodávají v různých velikostech (boxy: 80, 90, 100, 120, 130, 150 a více, boxy s vanou, parní boxy), takže můžete vybírat podle rozměrů koupelny i vašich požadavků.

Sprchový box RITA

Tento typ sprchového boxu se hodí do menších koupelen. Jsou často vyhledávány, pokud zákazník již nechce klasický sprchový kout a jejich výměna již nepotřebuje žádné velké stavební úpravy.

Sprchový box RITA

Sprchový box 7118 100x100x215 -SAUNA

Sprchový masážní box s nízkou vaničkou, rohový. Ve výbavě integrované sedátko, 8 trysek a masér nohou.

sprchovy-box-sauna

Sprchový box SÁRA

Sprchový masážní box s vysokou masážní akrylovou vanou. Ve výbavě 8 trysek v panelu a 11 vodních trysek ve vaně. Součástí je také osvětlení, rádio, ventilátor, ruční a stropní sprcha, masáž nohou.

sprchovy-box-sara