Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Lázně v klidu domova - to jsou hydoromasážní vany

Koupelna již dávno neslouží jen k hygieně těla, ale také v ní rádi odpočíváme a relaxujeme po dlouhém uspěchaném dnu. Správně zvolená hydromasážní vana vám ve vaší koupelně navodí pocit lázní v klidu domova. Jestli tedy uvažujete o rekonstrukci koupelny nebo budujete novou koupelnu, možná byste měli zvážit instalaci hydromasážní vany.

Voda má pozitivní vliv nejen na naše tělo, ale i mysl. V hydromasážní vaně si můžete dopřát masáž celého těla, abyste z koupelny odcházeli nejen čistí, ale také dokonalé odpočatí a příjemně unaveni. Masážní vany, které nabízí např. firma NIKIDO, využívá dva druhy masáží. První je vodní masáž, která vám uvolní ztuhlé svaly a zlepší krevní oběh. Tato masáž se doporučuje lidem s respiračními chorobami a zmírňuje revmatické bolesti páteře. Vodní masáž funguje na principu čerpadla, kdy se voda vhání do trysek, které jsou umístěny po obvodu vany. Druhým typem je vzduchová (perličková) masáž. Činnost masážní vany efektivně stimuluje kožní receptory, uvolní svaly a zlepší krevní oběh. Je vhodná na všechny druhy křečí, bolestí svalů, modřin a pohmožděnin. Pomocí čerpadla je vháněn vzduch do trysek, které jsou umístěny na dně vany. Masáže voda – vzduch jsou kombinací obou systémů a jsou velmi efektivní.

Masážní vany, které firma NIKIDO dodává, se vyrábějí z kvalitního sanitárního akrylátu s velmi příjemným lesklým povrchem, který ulehčuje běžnou údržbu. Celoakrylátové masážní vany disponují stálou barevností, vysokou pevností, dlouhou životností a výbornými tepelně – izolačními vlastnostmi.

Z široké nabídky hydromasážních van si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zde je několik typů pro vaši inspiraci.

 

Hydromasážní vana MAJORKA 165x155x66 + anatomický polštář zdarma

Rohová vana je určena pro dvě osoby se dvěma opěrkami. Má vodní i vzduchové trysky, jejichž intenzitu můžete regulovat. Součástí vany je i protiskluzová spodní vrstva.

hydromasazni-vana-obdelnik-bila

Hydromasážní vana DIABLO 180x150 s ohřívačem + anatomický polštář zdarma

Tato hydromasážní vana je 2místná s dvěma opěrkami hlavy. Má vodní a vzduchové trysky a multifunkční sprchu. Pro příjemnější pobyt ve vaně si můžete osvětlit vodu nebo pustit rádio.

Hydromasazni-vana-diablo