Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Praktické sedací vany pro seniory

Sortiment se v dnešní době už přizpůsobuje přání a potřebám lidí. Ne jinak je tomu i v případě koupelnového vybavení. Novinkou je praktická sedací vana s dvířky pro tělesně hendikepované uživatele, či uživatele s problémy s pohybovým aparátem, mezi které patří také senioři.

Bezbariérové sedací vany s bočními vodotěsnými dvířky umožní pohodlný vstup do vany i výstup z vany. Koncept vany poskytuje důstojnou koupel v soukromí bez nutnosti asistence druhé osoby. Uživatel si vanu napustí až poté, co je v ní pohodlně usazen a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele naopak vanu nejprve vypustí a až poté je možno otevřít dvířka. Uživatel nakonec nemusí při vystupování z vany překonávat výškovou bariéru standardní vany, což je pro osoby s problémy s pohybovým aparátem výhodné.

Pohodlí a bezpečnou polohu při koupání je zajištěno pomocí integrovaného sedáku se středovým ergonomickým prolisem. Sedák se také odejmout. Vstupní dvířka vany jsou po svém obvodu zabezpečena silikonovým těsněním. Nežádoucímu úniku vody z napuštěné vany zabraňuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, který se ovládá zevnitř vany. Bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, který se ovládá zevnitř vany, zabraňuje nežádoucímu úniku vody z napuštěné vany. Sedací vana s dvířky AVO z jakostního sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou.

image002_4

V případě, že byste chtěli raději sprchu, můžete si vybrat ze sprchových masážních boxů, které mají praktické sedátku umístěné přímo v panelu. Díky sedátku si tak mohou sprchu uživatelé dopřát vsedě. Například sprchový box LETICIA umožňující i masáž. Nebo si můžete pořídit klasický sprchový kout a sprchový panel se zabudovaným sedátkem.

image004_9  image006_9

Hendikepovaní uživatelé či senioři jistě také ocení i naše doplňky do koupelen jako jsou různá kovová madla, pro usnadnění pohybu či koupele.

12375  image010_7

Jsme český prodejce koupelnového vybavení a nabízíme kvalitu za přijatelnou cenu. Náš sortiment vybíráme tak, aby si vybral každý zákazník a byl co nejvíce spokojen.