Relaxace u vás doma – sprchové a masážní boxy

Dnes si můžete dopřát tu pravou relaxaci i ve sprchovém boxu v pohodlí domova. Sprchové a masážní boxy vám dopřejí masážní koupel pomocí masážních panelů s tryskami. Po náročném dni tak zregenerujete tělo i mysl.

Pokud si sprchový masážní box chcete pořídit, měli byste poohlédnout po kvalitním sortimentu a ověřeném prodejci. Jedním jsme i my – Nikido Spa. Jsme český prodejce veškerého koupelnového vybavení, jako jsou sprchové boxy a kouty, hydromasážní vany a akrylátové vany, keramická umyvadla, vodovodní baterie a další. Na náš sortiment nabízíme možnost montáže a záruční a pozáruční servis.

Nabízíme různé druhy a rozměry kvalitních masážních boxů od předních světových výrobců. Jednou z možností jsou i masážní boxy s vanou, které plnohodnotně dokážou nahradit klasickou vanu nebo parní boxy, které umožňují saunu pomocí generátoru páry. Teplotu sauny si nastavíte uvnitř boxu na dotykovém displeji.

Vybrat si můžete například některých z dále uvedených boxů:

image002_8           image004_8

Sprchový masážní box 7118 s nízkou vaničkou a grafitovým sklem. Masáž umožňuje 8 trysek a k dispozici je i masér nohou. Dalším vybavením je skleněná police, osvětlení, rádio, ventilátor a dávkovací zařízení. Sprchový box 9090 s vaničkou a s tvrzeným sklem zabarveným do zelena. Box má k dispozici 14 trysek, dále obsahuje skleněnou polici, osvětlení, rádio, ventilátor, ruční a stropní sprchu.

image006_8        image008_7

Sprchový box TWIN s přední výplní z tvrzeného bezpečnostního skla v barvě graffitu, zadním výplň tvoří sklo černé a neprůhledné. Box obsahuje 2 sekce trysek, horní a ruční sprchu, rádio, ventilátor, osvětlení a poličku. Sprchový box s vanou FANTASIE vám umožní i pohodlnou koupel. Přední výplň tvoří sklo v barvě graffitu a zadní výplň neprůhledné černé sklo. Box má 8 trysek a umožňuje masáž nohou. Dále obsahuje baterii na napouštění vany, rádio, ventilátor, osvětlení, poličku, zrcadlo, zásobníky na šampón a mýdlo.

image010_6

Parní sprchový box 8709 má výplň z mléčného skla. Obsahuje 6 trysek, skleněnou polici, osvětlení, rádio, ventilátor, ruční a stropní sprchu. Tento box také umožňuje masáž nohou. Parní sauna je v rozmezí 20 – 60 stupňů.

Zakoupit si u nás můžete i samostatné sprchové a masážní panely do vašeho sprchového boxu či koutu, který již doma máte. Například masážní panel TRENTO se 4 masážními tryskami a s horní a ruční sprchou v luxusním designu. Sprchový panel SNAKE z nerezi. Hlavová sprcha obsahuje 65 trysek, k dispozici je i ruční sprcha z oceli. Uprostřed panel obsahuje tři body hydromasážních trysek. Díky termostatické baterii si můžete nastavit přesnou teplotu vody.

image012_6         image014_3

Celou nabídku našich boxů a více informací najdete v kategorii sprchové a masážní boxy.