Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Trendy sprchové kouty WALK IN

Zařizujete koupelnu nebo právě děláte její rekonstrukci? Chtělo by to něco nového a hezkého do koupelny? Zkuste si pořídit moderní a designový trend dnešní doby a to sprchový kout WALK IN. Oblíbené jsou zejména do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled.

A v čem se liší sprchové kouty WALK IN od klasických či zděných sprchových koutů? WALK IN jsou takové, které nemají uzavíratelnou kabinu. Jsou tvořeny pouze jednoduchou sprchovou zástěnou a jsou bez vaničky. Voda je odváděna odtokovými žlaby, jež jsou umístěné přímo v podlaze. Díky tomu tak vynikne krása keramické dlažby. Velikost sprchového koutu pak není limitována rozměrem vaničky, takže si můžete dopřát velký prostor na sprchování.

Bojíte se ale, že za tyto designové sprchové kouty si připlatíte? Vůbec ne, u nás máme ceny příznivé. Jsme ověřený český prodejce kvalitního koupelnového vybavení a v naší nabídce najdete různé druhy sprchových koutů typu WALK IN. Na veškerý sortiment poskytujeme možnost montáže a záručního i pozáručního servisu a dopravu vlastním rozvozem. Nabízíme i další sortiment jako jsou klasické sprchové kouty, sprchové boxy, akrylátové vany, hydromasážní vany, keramická umyvadla a další.

A které konkrétní sprchové kouty WALK IN u nás najdete?

image002_7       image004_7

Sprchový kout WALK IN 252 s čirým sklem, které je široké 8 mm a s úpravou NanoGlass. Kovová vzpěra zajišťuje lepší stabilitu koutu. Kout je univerzální, lze jej umístit na obě strany. Dostupný ve třech velikostech. Nebo WALK IN 253.

image006_7        image008_6

Jednoduchý sprchový kout WALK IN rovněž z 8 mm bezpečnostně tvrzeného skla a úpravou NanoGlass nebo WALK IN 251 v různých velikostech.

Tyto a další sprchové kouty typu WALK IN najdete v naší nabídce. Nabízíme kvalitu za přijatelnou cenu.