Designové i klasické vodovodní baterie do vaší koupelny

Vodovodní baterie jsou nedílnou částí každého umyvadla, vany, sprchy i dřezu v kuchyni. Důležitá je nejen jejich funkčnost, ale i design baterií, který dotváří celkový vzhled koupelny. Na výběru baterie bychom si proto měli dát záležet.

U nás najdete široký výběr veškerých vodovodních baterií pro váš domov. Jsme ověřený český prodejce veškerého koupelnového vybavení Nikido Spa. Vzorkovou prodejnu máme v Opavě, ale rozvážíme náš sortiment vlastním rozvozem po celé České republice. Také poskytujeme možnost montáže a záruční a pozáruční servis. Vybírat můžete z umyvadlových, vanových, sprchových, ale i dřezových baterií. Protože sledujeme nové a moderní trendy, je pro vás připravena kategorie designové baterie pro náročnější zákazníky.

Umyvadlové baterie

Baterie jsou dodávány včetně montážního příslušenství. Například umyvadlová baterie FLOW 504 s povrchovou úpravou v chromu. Baterie je na teplou i studenou vodu nebo umyvadlová baterie SELENA.

image002_6        image004_6

Vanové baterie

Vanová baterie LUX 403 s roztečí 150 mm a s povrchovou úpravou v chromu. Baterie má možnost napojení sprchy. Vanová baterie JOKER WHITE v povrchové úpravě bílého matu. Rozteč rovněž 150 mm i možnost napojení sprchy.

image006_6     image008_5

Sprchové baterie

Ze sprchových baterií vás může zaujmout třeba sprchová baterie MODERN 606 s roztečí 150 mm v chromu. Nebo moderní podomítkový sprchový set 9011 včetně baterie v povrchové úpravě chromu. 

image010_5      image012_5

Dřezové baterie

U nás zakoupíte i dřezové baterie do kuchyně, například HAND GRANIT CREAM v povrchové úpravě granitu. Nebo dřezová baterie LUX 405 s povrchovou úpravou lesklého chromu. Baterie je otočná o 360 stupňů.

image014_2     image016_2

Uvedené a další vodovodní baterie najdete v nabídce našeho eshopu. Nabízíme kvalitu za přijatelnou cenu.