Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Klasická i designová umyvadla a toalety pro vaši koupelnu

Umyvadlo je snad nejdůležitější a hlavně nejpoužívanější částí každé koupelny. Právě u něj trávíme v koupelně nejvíce času. Neméně je důležitá i toaleta. Potřebujete už nutně nové umyvadlo nebo toaletu domů? Nabídek je ale spousta, a tak nevíte které? Zkuste naše keramická umyvadla a toalety.

Nabízíme širokou nabídku moderních, tradičních keramických umyvadel i designové kousky. Vybírat můžete i dle velikostí. Rovněž máme v nabídce i klasické toalety, moderní a závěsné. Z naší obsáhlé nabídky si jistě vybere i nejnáročnější zákazník. Jsme ověřený český prodejce koupelnového vybavení Nikido Spa. Sídlíme v Opavě, ale rozvážíme vlastním rozvozem po celé České republice. Kromě umyvadel a toalet u nás pořídíte vše pro koupelnu, vodovodní baterie, akrylátové i masážní vany, sprchové kouty i boxy, vanové zástěny, sprchové panely a další. Na celý svůj sortiment poskytujeme i možnost montáže a záruční a pozáruční servis. 

Tradiční umyvadla na zeď jsou známé pro svou trvanlivost a nadčasové kouzlo. Vybrali jsme například keramická umyvadla INGLO, DECOS či ALBA 13.

image002_5       image004_5      image006_5

Multifunkční řešení nabízí umyvadla, která se dají umístit na desku či skříňku. Z těchto umyvadel můžete zkusit třeba keramické umyvadlo SQUARE nebo OTYLA.

image008_4       image010_4

A pro ty, kdo chtějí spíše moderní řešení, máme v nabídce umyvadla v různých barevných kombinacích, například KR 137 či červené KR 03.

image012_4     image014_1

Z toalet jsme vybrali rovněž jak tradiční řešení i umístění na zeď. Například keramické WC ECONOMICO a kompaktní WC DECOS.

image016_1       image018_1

Nebo ze závěsných keramické WC KRONOS 16 nebo DOROTEA 16.

image020_1      image022_1

Kompletní nabídku a více informací najdete v kategorii keramická umyvadla a wc.