Nový trend – praktické sedací vany s dvířky

Nové trendy, materiály a technologie v dnešní době umožňují vyrobit prakticky cokoliv a výrobky se přizpůsobují přání lidí. Tak vznikla novinka mezi vanami, a to sedací vana s dvířky, která je přednostně určena zejména tělesně hendikepovaným uživatelům a jistě ji rádi uvítají také senioři. A co všechno tato vana umožňuje a jaké jsou její výhody, to si dnes povíme.

Praktické sedací bezbariérové vany s bočními vodotěsnými dvířky umožňují pohodlný vstup do vany i výstup z vany. Tento koncept vany poskytuje důstojnou koupel v soukromí, bez nutnosti asistence druhé osoby. Uživatel si vanu napustí až poté, co je v ní pohodlně usazen a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele naopak vanu nejprve vypustí a až poté je možno otevřít dvířka. Uživatel nakonec vystoupí bez nutnosti překonávání výškové bariéry standardní vany, což je pro osoby s problémy s pohybovým aparátem velmi přínosné. Tyto vany se staly velmi oblíbené a jistě najdou uplatnění i u vás doma.

Pohodlnou a bezpečnou polohu během koupání zajišťuje integrovaný sedák se středovým ergonomickým prolisem. Sedák je možné rovněž odejmout. Vstupní dvířka vany jsou po svém obvodu zabezpečena silikonovým těsněním. Nežádoucímu úniku vody z napuštěné vany zabraňuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, který se ovládá zevnitř vany.

image002_4         image004_4

Sedací vany s dvířky AVO a VOVO, které nabízíme, jsou vyrobeny z jakostního sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou. Akrylátové vany mají výborné tepelně izolační vlastnosti oproti jiným materiálům. Akrylát se při napouštění vany rychle zahřívá a udržuje teplo, také si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Povrch vany je lesklý, příjemný na dotek a lehce se čistí. Vany jsou nadále opatřeny výškově nastavitelnými nožkami. Zvolit si můžete rovněž velikost vany, jsou dostupné v objemu 140L, 160L a 180L.

image006_4

Poskytujeme také montáže a záruční i pozáruční servis po celé České republice. Vanu i ostatní sortiment vám přivezeme domů vlastním rozvozem. V našem eshopu Nikido Spa najdete kompletní vybavení pro vaši koupelnu ve vysoké kvalitě a za přijatelnou cenu.