Chcete si pořídit sprchový kout? Víme, kde nakoupíte výhodně

Sprchový kout je jedním z důležitých bodů v koupelně. Někdo upřednostňuje sprchování a někdo zase nedá dopustit na koupel ve vaně. Pokud máte doma v koupelně dostatečný prostor, můžete si pořídit jak vanu, tak i sprchový kout. Pokud ale potřebuje spíše šetřit místem, je sprchový kout pro vás tím pravým řešením.

A kde seženete kvalitní a moderní sprchový kout za výhodné ceny? Zkuste Nikido Spa, jsme ověřený prodejce koupelnového vybavení a třeba vás překvapí kvalita za velmi přijatelnou cenu. V široké nabídce máme půlkruhové, čtvercové i asymetrické sprchové kouty ve všech rozměrech. Vybrat si můžete i vysokou nebo nízkou vaničku. Rovněž máte možnost výběru z více variant skleněné zástěny koutu. Naší velkou výhodou je i možnost montáže u vás doma a záručního i pozáručního servisu. Z obsáhlé nabídky jsme vybrali na ukázku pár tipů.

image002_3             image004_3

Sprchový kout LENA s praktickými předními skly v graffitu a protiskluzovou vaničkou. Druhý je sprchový kout ALBA s předním sklem s motivem a také má protiskluzovou vaničku.

image006_3       image008_3

Čtvercový sprchový kout Nikido BKZ1/3/Q s neprůhledným sklem či sprchový kout Nikido BKZ1/3/RB s praktickým hnědým sklem.

image010_3            image012_3

Moderní je i sprchový kout Nikido BK245T s nízkou vaničkou a čirým sklem nebo pro chvilky relaxace sprchovo-masážní kout DUET a čirým sklem.

Zaujal vás některý ze sprchových koutů nebo byste chtěli vidět více? Tak neváhejte a vyberte si v našem eshopu Nikido Spa, kde najdete i další kvalitní koupelnové vybavení. Jistě si vybere každý.