Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Sprchové masážní boxy nabízejí dokonalý luxus i funkčnost

V dnešní zrychlené době vzrůstá stále větší obliba sprchování. Zná to snad každý. Rychle se osprchovat a pak honem do práce či za různými pochůzkami. To ale neznamená, že byste si přitom nemohli dopřát i masážní koupel pro zregenerování těla i mysli. Jak na to? Stačí si domů pořídit sprchový masážní box s masážním panelem či sadou panelů s tryskami.

Pokud jste se rozhodli, že si sprchový masážní box přece jen koupíte, můžete zvolit nás - českého, ověřeného prodejce koupelnového vybavení Nikido Spa. V naší obsáhlé nabídce jsou různé druhy kvalitních masážních boxů od předních světových výrobců. Masážní boxy kromě panelů s tryskami nabízejí i další výbavu jako je rádio, barevné nasvícení vnitřního prostoru, masáž nohou, dávkovače mýdla, madla, poličku, zrcadlo, stropní sprchu či relaxaci v podobě sauny. Sauna vzniká v parním boxu pomocí generátoru páry, který ji vhání do kabiny boxu. Teplotu si můžete uvnitř boxu nastavit na dotykovém displeji. Po náročném dni si tak můžete dopřát tu pravou pohodu a relax.

Nabízíme boxy různých rozměrů od velikosti 80 cm, pro ty, kdo potřebují úsporu místa až po ty nejširší 130 cm a 150 cm. Dále v nabídce najdete moderní řešení masážních boxů s vanou, které nahrazují plnohodnotnou vanu pro ty, jež se bez vany přece jen neobejdou. A v neposlední řadě již zmíněné parní boxy. Poskytujeme také na boxy montáž se záručním a pozáručním servisem. V případě pořízení sprchového masážního boxu byste vždy měli volit kvalifikovanou firmu k jeho instalaci.

A na kolik vás přijde takový sprchový masážní box? Možná budete i překvapeni. U nás jsou ceny více než zajímavé a přijatelné v poměru ke kvalitě. Sprchový masážní box s tryskami pořídíte i do 10 000 Kč. Na závěr uvádíme pár horkých tipů.

image002_2              image004_2

Z masážních boxů do 90 cm vybíráme sprchový masážní box CARINA s předními čirými skly se sedátkem ve vaničce, 6 tryskami a zrcadlem. A masážní box MIRANDA se sklem v barvě graffitu a třemi tryskami má navíc i rádio, ventilátor, osvětlení a poličku.

image006_2             image008_2

Z větších masážních boxů vybíráme 120 cm masážní box 7106 s tónovaným předním sklem a protiskluzovou vaničkou. Další výbava obsahuje 8 trysek, masáž nohou, desinfekci ozónem, zásobníky na mýdlo a šampón, sedátko, poličku, stropní osvětlení, zrcadlo, rádio a ventilátor. Nebo 120 cm masážní box TULUZA s čirým sklem a sedátkem v panelu a nízkou vaničkou. Umožňuje masáž 3 tryskami v panelu a 6 tryskami po stranách panelu v zadních sklech. Dále box nabízí rádio, ventilátor, osvětlení a poličku.

image010_2

Ještě větší je masážní box NELI se 135 cm. Tento box již poskytuje plnohodnotnou vanu. Box má přední skla v barvě graffitu. Obsahuje 6 trysek a baterie na napouštění vany, rádio, ventilátor, osvětlení, poličku, zrcadlo, zásobníky na šampón a mýdlo.

image012_2

A z masážních boxů umožňující saunu jsme vybrali masážní box 9912 s předními tónovanými skly. Výbava boxu zahrnuje 8 masážních trysek, stropní a ruční sprchu, masáž nohou, desinfekci ozónem, zásobníky na mýdlo a šampón, sedátko, poličku, stropní osvětlení, osvětlení panelu, zrcadlo, rádio, ventilátor a parní saunu na 20 – 60 stupňů.

Dopřejte si pro své tělo dokonalou relaxaci pořízením masážního boxu. Vybrali jsme pro vás jen pár boxů na ukázku. Kompletní nabídku a více informací najdete v kategorii masážní boxy nebo můžete navštívit prodejnu v Opavě.