Hydromasáž přináší dokonalou a efektivní relaxaci u vás doma

Patříte mezi ty, jež přímo milují koupel ve vaně v příjemně teplé vodě, a rádi si ve vaně relaxujete? Tak zbystřete. Máme pro vás skvělý tip na zaručený relax a pohodu i ve vaší koupelně. Nechte se rozmazlovat pomocí hydromasážních van. Hydromasážní vany jsou spojením základní hygienické očisty těla a relaxační masáže.

U nás seženete kvalitní hydromasážní vany za dostupné ceny. Jsme ověřený český prodejce koupelnového vybavení Nikido Spa. Zabýváme se prodejem celého vybavení do koupelny, najdete zde i další sortiment jako jsou sprchové kouty, vany, WC, umyvadla, vodovodní baterie a další. Na celý svůj sortiment poskytujeme možnost montáže a záručního i pozáručního servisu. Dopravu poskytujeme vlastním rozvozem. V široké nabídce hydromasážních van najdete různé rozměry i tvary, klasické obdélníkové, rohové i asymetrické hydromasážní vany. Stejně tak máte možnost výběru druhu masáží. Nabízíme tyto druhy masáží:

Vodní masáž – kdy je pomocí čerpadla voda vháněna do masážních trysek, které jsou umístěny po obvodu vany. Tento druh masáže má pozitivní vliv na krevní   oběh, uvolňuje svaly, zmírňuje revmatické bolesti páteře a je doporučen pro osoby s respiračními chorobami.

Vzduchová (perličková) masáž – pomocí čerpadla je nyní vháněn vzduch do trysek, jež jsou umístěné na dně vany. Vzduchové trysky masírují celé tělo. Masáž také efektivně stimuluje kožní receptory, uvolňuje svaly a zlepšuje krevní oběh. Vhodná v případě, trpíte křečí, bolestí svalů.

Masáž voda a vzduch – je kombinací předchozích dvou masáží a poskytuje dvojnásobný požitek.

Nyní si představíme pár konkrétních produktů z naší nabídky.

image002_1        image004_1

Jako první představujeme jednomístnou asymetrickou hydromasážní vanu MAJOR s 8 vodními tryskami a 8 vzduchovými tryskami, u nichž můžete regulovat intenzitu. Vana má dále funkci samočištění, osvětlení vody, dotykový ovládací panel, rádio a reproduktor. Další je dvoumístná masážní vana CARMEN, jež poskytuje 14 vodních trysek a 16 vzduchových trysek. Vana má LED osvětlení vody i vnější stranu vany a rovněž má dotykový ovládací panel, dále rádio i reproduktor.

image006_1        image008_1

Rohová hydromasážní vana SICILIE s opěrkami hlavy poskytuje 10 vodních trysek a 12 vzduchových trysek. I tato vana má funkci samočištění a umožňuje vodopád. Dále vana poskytuje LED osvětlení vody i zvenku vany, dotykový ovládací panel, rádio i reproduktor. Zápustná hydromasážní vana DIABLO s ohřívačem je kombinací bílého akrylátu a dřeva. Vana disponuje 16 vodními tryskami a 20 vzduchovými tryskami. Vana má rovněž funkci samočištění, LED osvětlení vody i zvenku vany, dotykový ovládací panel, rádio a reproduktor.

image010_1        image012_1

Jednomístná hydromasážní vana NEVADA s ohřevem disponuje 14 vodními tryskami a 23 vzduchovými tryskami. Vana má ohřev vzduchu v tryskách i ohřívač vody. Rovněž má funkci samočištění, LED osvětlení vody, dotykový ovládací panel, rádio a reproduktor. A nakonec jsme vybrali luxusní kulatou hydromasážní vanu DELLA s ohřevem. Vana poskytuje 14 vodních trysek a 10 vzduchových trysek. Vana je rovněž s ohřevem vzduchu i ohřívačem vody. Dále má vana LED osvětlení vody, funkci samočištění, dotykový ovládací panel, rádio a reproduktor.

Všechny uvedené a další hydromasážní vany najdete v naší nabídce. Nabízíme kvalitu za přijatelnou cenu. Zkuste si i vybrat svou vanu.