Moderní a kvalitní akrylátové vany do vaší koupelny

Vana bývá středobodem každé koupelny. A není nad to si po náročném dni odpočinout a relaxovat v pěkné a pohodlné vaně. Z takové vany se vám pak ani nebude chtít odcházet. Vynaložené finance do vaší vysněné a kvalitní vany se vám vrátí v podobě dlouholeté spokojenosti. Ovšem ani pořizovací cena designové a kvalitní vany nemusí být vysoká. Víme, kde seženete moderní vany za skvělé ceny.

Dnes jsou na trhu vany z různých materiálů, jako je akrylát, smaltovaná ocel, ale i mramor, kámen či dřevo, ty už jsou ale cenově někde jinde. Nejrozšířenějším typem zůstává však akrylát, který má nesporné výhody. Akrylátové vany mají výborné tepelně izolační vlastnosti oproti jiným materiálům. Akrylát se při napouštění vany rychle zahřívá a udržuje teplo, také si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Povrch vany je lesklý, příjemný na dotek a lehce se čistí. Velkou předností akrylátové vany je snadná oprava pouhým přebroušením poškozeného místa. Akrylát patří také mezi velmi flexibilní materiály z pohledu tvarování vany.

Jsme ověřený český prodejce kvalitního koupelnového vybavení a v naší nabídce najdete celou řadu akrylátových van různých tvarů. Vybírat můžete z obdélníkových, asymetrických, rohových či trendových volně stojících van. Novinkou a skvělým tipem jsou také vany s dvířky vhodné zejména pro seniory. Pro náročnější zákazníky jsou připravené masážní vany s tryskami pro dokonalou relaxaci. Nabízíme nejen koupelnové vybavení, ale i možnost montáže, záručního a pozáručního servisu. Jsme přímým dovozcem koupelnového sortimentu, a tak zde najdete i výhodné ceny. A které konkrétní vany u nás najdete?

Obdélníkové vany

Tradičním řešením jsou obdélníkové vany. Některé mají i rovný a dostatečně široký lem, jenž může posloužit jako odkládací prostor. Z obdélníkových van jsme vybrali pro ukázku tyto vany. Akrylátová obdélníková vana BONA, k dispozici jsou různé rozměry vany. Nebo akrylátová vana QUADRO.

image002       image004

Asymetrické vany

Hlavní výhodou asymetrických van je úspora místa, díky tomu své uplatnění najdou i v menších koupelnách. Úhlopříčka u asymetrických van bývá delší než u klasických obdélníkových van, poskytují tak větší prostor pro koupání. Některé asymetrické vany jsou i dvoumístné pro romantické chvilky. Například asymetrická vana SELENA nebo dvoumístná asymetrická vana DORA.

image006       image008

Rohové vany

Rohové vany jsou stále více oblíbené, proto umožňují pohodlné koupání ve dvou nebo více prostoru pro jednoho. Ideální jsou spíše do větší koupelny, neboť zabírají více prostoru. Pohodlí si užijete v rohové vaně STANDART 2 nebo v designově dokonalé rohové vaně LUKSJA.

image010         image012

Volně stojící vany

Volně stojící vany jsou takové, které se umísťují volně v prostoru koupelny a již se neobezdívají, nezazdívají ani neobkládají. Vracíte se tak do minulých dob. Dnes se však jedná o designovou záležitost. Volně stojící vany jsou také příhodné pro koupání ve dvou. Jistě vás nadchnou designy volně stojících van VICTORIA či VIA.

image014         image016

Vany s dvířky

Novinkou na trhu jsou praktické sedací vany s bočními vodotěsnými dvířky pro pohodlný vstup a výstup. Jsou určené hlavně pro seniory a tělesně hendikepovaným uživatelům. V nabídce je například sedací vana AVO.

image018

Masážní vany

Masážní vany si dnes můžete pořídit i vy domů a dopřát si tak doma každodenní luxusní koupel a relaxaci. Hydromasážní vany mají trysky, které umožňují uvolnění svalů, mohou být s ohřevem vody i LED osvětlením. Nabídka našich hydromasážních van je opravdu široká, stačí si jen vybrat. Uvádíme například hydromasážní vanu SUPREMA anebo luxusní vanu DIABLO.

image020         image022