Sprchové a masážní boxy do každé domácnosti

SPRCHOVÉ A MASÁŽNÍ BOXY

Nároky na vybavení koupelen se neustále zvyšují. Pokud se rádi sprchujete a chcete si užít lázně v pohodlí domova nebo preferujete saunování, pořiďte si sprchové a masážní boxy s funkcemi a výbavou, která nejvíc odpovídá Vašim požadavkům.

Ve sprchovém koutu SCALA white (90x90x215) si můžete dopřát důkladnou masáž těla. Ve výbavě tohoto sprchového boxu je nejen stropní (tropický) déšť a ruční sprcha, ale také 6 zádových trysek, které důkladně promasírují tělo.

Součástí výbavy je mimojiné polička, rádio, ventilátor, osvětlení, sedátko pro větší pohodlí při masáži. Tvrzená skla a protiskluzové dno zaručují bezpečnost při sprchování. Díky snadné montáži Quick Line se obejdete bez nářadí, silikonu a šroubů. Jednotlivé díly do sebe jednoduše zacvakávají a dokonale lícují. Tento systém montáže dovoluje montáž bez silikónování.

bathroom-3393235_960_720

SPRCHOVÝ BOX I SAUNA V JEDNOM

Rádi se saunujete a uvažujete o tom, že byste si saunu pořídili i domů, ale nevíte, kam byste saunu umístili? V nabídce firmy NIKIDO najdete i sprchové boxy se saunou, např. sprchový box 7106 120x80x215 white.

Tento sprchový box má bohatou výbavu, která uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Do tohoto boxu se vešla nejen parní sauna (3 kw; 20-60 stupňů), stropní sprcha (tropický déšť), ruční sprcha, dva dávkovače na mýdlo a šampon, zrcadlo, polička na kosmetiku, 8 masážních trysek, ale také zařízení na masáž nohou.

Ve sprchovém boxu je ovládací panel, na kterém regulujete osvětlení ve středovém panelu a na stropu. Můžete si taky pustit rádio či ventilátor. Bezpečnostní tvrzená skla jsou samozřejmostí. Podrobější technické údaje a další vybavení najdete na internetových stránkách NIKIDO.cz.

 

SPRCHOVE BOXY I DO MALÉ KOUPELNY (NAPŘÍKLAD DO BYTU)

Máte malou koupelnu, do které se nevejde vana a sprchový kout, nezoufejte. Firma NIKIDO.cz má v nabídce i sprchové a masážní boxy s vanou. Stačí si jen vybrat. Designově zajímavý je například sprchový a masážní box MOCCA ve dvou různých rozměrech (141x86x225 nebo 151x91x225).

Součástí bohaté výbavy je stropní sprcha (tropický déšť), ruční sprcha, polička na kosmetiku, baterie, šest masážních zádových trysek a přepínač vodních funkcí mezi stropní sprchou, ruční sprchou, tryskami apod. Zabudované sedátko ve vaničce umožňuje větší pohodlí. V boxu se nachází ovládací panel, kterým zapínáte osvětlení ve středovém panelu a stropu, reproduktor, rádio a ventilátor.

Bezpečnostní tvrzené sklo boxu má speciální povrchovou úpravou EASY CLEAN, aby se na něm neusazovaly nečistoty. Lehce zatmavená přední skla jsou grafitová. Zadní skla jsou černá a neprůhledná. Protiskluzové dno vaničky zaručuje větší bezpečnost.

Na stránkách Nikido.cz si z se široké nabídky sprchových a masážních boxů vyberete každý podle svých představ.

5117-12_sprchovy-box-7118--100x100x215-sauna_1