Akce prodloužena do nedělní půlnoci 14.7. (23:59) Slevy až -22% na vybrané položky.

Akrylátové vany pro každou koupelnu

Akrylátové vany

Akrylátové vany jsou vyrobeny ze sněhobílého sanitárního akrylátu s minimální vrstvou 5 mm, proto vynikají skvělými vlastnostmi. Akrylát má skvělé tepelně izolační vlastnosti, navíc se při napuštění vany rychle zahřívá a zároveň udržuje teplo. Celoakrylátové vany disponují stálou barevností, pevností i dlouhodobou životností. Povrch je lesklý a příjemný na dotek. Pokud se na vaně objeví poškozené místo, stačí poškození pouze přebrousit vodním smirkovým papírem a vana může sloužit dál.

21992_wanna-shea-aranzacja-3456

Firma NIKIDO nabízí širokou škálu různých druhů akrylátových van. V nabídce jsou vany obdelníkové, asymetrické, moderní volně stojící a vany s dvířky určené především seniorům. Obdélníkové vany se vyrábějí v mnoha různých rozměrech a jsou vhodné k zabudování do obezdívky, aby dokonale ladily s interiérem koupelny (QUATRO SLIM). K většině typům obdelníkových van lze dokoupit i krycí panel (např. vana MODERN). Akrylátová vana TELIMENA (160x75,180x85) patří do kategorie obdélníkových van a vyniká netradičním designem.

Akrylátová vana ADA patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším v kategorii asymetrických van. Pro kompletní montáž jsou ve výbavě většiny van i spodní nožky. Vanu lze zakoupit s krycím panelem nebo bez něj (vhodné pro obezdívku vany). Akrylátová vana ADA se vyrábí v rozměru 140x90, 160x100, v pravé nebo levé variantě. K vaně pak už stačí jen dokoupit sifon, vanové baterie a šup do vany.

23807-1_avitaslim

Volně stojící vana se stala symbolem luxusu a pohodlí. V nabídce firmy NIKIDO najdete volně stojící vany v různém provedení, ale i také cenové relaci. Bytoví architekti rádi navrhují tento typ van i jako součást ložnic, protože volně stojící vany jsou zajímavým vizuálním doplňkem nejen koupelen (volně stojící vana GOYA 142x62). V nabídce jsou různé barevné varianty od klasické bílé (vana KEYA165x70), celočerné (vana GOYA BLACK), černo-bílé (vana VIA BLACK&WHITE) až po zlatou, stříbrnou nebo v provedení grafit (vany ASSOS GLAM). Vany VERA, VIKTORIA, GOYA a VIA se dají nalakovat podle palety barev RAL za 50% příplatek a jsou odolné vůči poškrábání a zažloutnutí.

Výrobci van myslí také na lidi se sníženou pohyblivostí, handicapované a na seniory. Pro ně může být pobyt v koupelně náročný a někdy i nebezpečný. Proto v nabídce firmy NIKIDO najdete také sedací vany s bočními vodotěsnými dvířky pro pohodlný vstup i výstup (např. vana s dvířky HAITI). Uživatel si vanu napustí až poté, co se v ní pohodlně posadí a uzavře vstupní dvířka. Po ukončení koupele se voda vypustí a teprve potom se otevřou dvířka a vystoupí se ven bez překonávání výškové bariéry. Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena silikonovým těsněním. Sedací vana s dvířky VOVO má také sedák se středovým ergonomickým prolisem, který zajišťuje větší bezpečnost při mytí. Sedátko lze i sundat. Některé vany jsou vybaveny madly (např. akrylátová vana REHAB se sedátkem).

Na stránkách Nikido.cz si vybere opravdu každý tu svou vysněnou akrylátovou vanu.

4672-4_akrylatova-vana-quadro-155x70--165x75--170x75--175x80--180x80--190x90