• 1 z 2
 

Sedací vana pro seniory s dvířky AVO 140x70

 
Dostupnost Na objednávku do 30 dní
Ušetříte 5 000 Kč (–10 %)
40 990 Kč
   
Kód produktu 21593
Značka NIKIDO
Kategorie Vany pro seniory s dvířky
Záruka 5 let
 
Akrylátová vana AVO
Rozměry: 140x70

 

Praktická sedací bezbariérová vana VOVO je vybavena bočními vodotěsnými dvířky pro pohodlný vstup i výstup. Je sice přednostně určena tělesně hendikepovaným uživatelům nebo seniorům, ale dobře se uplatní i v běžných podmínkách. Tato koncepce umožňuje důstojnou koupel i provádění intimní hygieny v soukromí - bez nutnosti asistence druhé osoby.

Uživatel si vanu napustí až poté, co se v ní pohodlně usadí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí a teprve poté otevře dvířka a vystoupí ven bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Pohodlný integrovaný sedák se středovým ergonomickým prolisem zajišťuje bezpečnou polohu při koupeli. Sedátko lze odejmout.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena silikonovým těsněním. Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany zajišťuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, ovládaný zevnitř vany.

Vana VOVO je vyrobena z jakostního  sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou. Vanová skořepina je instalováma v robustním podpůrném rámu z nerezových profilů a je opatřena výškově nastavitelnými nožkami.

Vana může být opatřena elegantními krycími panely s prolisy, a to konkrétně na čelní straně a na jedné boční straně (u boku blíže dvířkům). Je primárně určena k instalaci v rohu, ale není vyloučeno ani její umístění  v nice či u přímé stěny (jako volitelné příslušenství se pro tento případ nabízí další samostatný boční krycí panel).

 

Standartně se vana dodává bez panelu a je nutné je objednat zvlášť!!!


 

Cena bílého panelu na delší straně vany (přední panel) 8 850Kč vč. DPH

Cena bílého panelu na kratší straně vany (boční panel) 2 150Kč vč. DPH

 

Cena černého panelu na delší straně vany (přední panel) 8 850Kč vč. DPH

Cena černého panelu na kratší straně vany (boční panel) 2 150Kč vč. DPH

 

Objem vany: 140L

 

Dodací lhůta cca 30 dní

 

Podobné produkty

Hmotnost 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: