Montáž za příplatek Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Infrasauna RUBY 2 120x100x195

 
Dostupnost Doručíme naším autem do 14ti dní
35 590 Kč
   
Kód produktu 24010
Značka NIKIDO
Kategorie Infrasauny
Záruka 2 roky
 
 
Ruby120-4 (1)-600x600F20120-600x600
 
Infrasauna RUBY2 pro 2 osoby

Sauna je vyrobena ze dřeva HEMLOCK z kanadské tůje a za ohřev odpovídá 5 karbónovo – magnéziových topných desek (keramické zářiče). Výkon sauny je 2 220W, je napájena ze standardní sítě 230 V / 50 Hz. Takovou saunu lze použít v každém domě nebo v prostornějším bytě. Příkon takové sauny je nižší než například u varné konvice, fénu nebo žehličky. Kvalitní keramická topidla zajišťují kvalitu ohřevu.
 
Výbava:
 
5x karbónovo – magnéziová topná deska
Výkon: 2 200W
Váha: 136kg
Koloroterapie
Bezpečnostní skleněné dveře
Odkládací prostory
Rádio
Připojení pro CD/MP3 přehrávač / USB
Reproduktory
Ventilátor
Elektronická řídicí jednotka
Velmi snadná montáž


Použití keramických infračervených ohřívačů přináší mnoho výhod a většina uživatelů staví toto řešení na první místo ve srovnání s tradičními saunami. Infračervená sauna není ohřívána vzduchem o vysoké teplotě. Saunu můžete používat téměř okamžitě po zapnutí ohřívače, kdy budete mít čas jen na rychlou sprchu než bude sauna zahřátá. Životnost ohřívačů je tak dlouhá, že je lze používat denně od 30 do 45 minut. Při dnešních cenách elektřiny jsou jednotkové náklady na saunu pouze okolo 5Kč. Teplo se přenáší sáláním do celého těla. Tím je zajištěno postupné a rovnoměrné zahřívání těla, což je nejen velmi prospěšné pro zdraví, ale také umožňuje lidem, kteří ze zdravotních důvodů nemohou saunu využívat.

Životnost keramických ohřívačů se odhaduje na přibližně 8 000 hodin. Takže při používání sauny třikrát týdně po dobu 30 až 45 minut vydrží až 60 let!

Sauna je vyrobena ze dřeva HEMLOCK. To znamená, že dřevo nevydává žádný zápach, neobsahuje pryskyřici, jejíž vůně by se mohla při zahřátí uvolnit.

Výška sauny je 190 cm, ale při montáži je nutné, aby výška místnosti byla alespoň 210 cm. Samotná montáž je velmi jednoduchá, stěny jsou spojeny sponami, takže stačí spojit okraje stěn k sobě a bezpečně je připevnit. Všechny kabely jsou již ukryty ve stěnách, takže stačí připojit již připravené konektory. Dva lidé postaví takovou saunu za pouhých 20 - 30 minut.

Teplota a doba ohřevu se nastavují na čitelném ovládacím panelu. Teplotní rozsah lze nastavit od 30 do 60 ° C. Čtyři keramické panely využívají k zajištění tepla princip slunečního záření. Topné desky jsou navrženy tak, aby byla energie vytvářena přímým infračerveným zářením. Tento proces uvolňuje teplo rovnoměrně a má několik výhod oproti konvenčnímu vytápění (parní místnost), které funguje přenosem tepla z horkého vzduchu. V infrasauně nedochází k nedostatečné cirkulaci vzduchu a nerovnoměrnému rozložení teploty, což zvyšuje tepelnou pohodu a umožňuje snížit teplotu uvnitř. Tato funkce je jedním z mnoha faktorů, které přispívají k úspoře energie.
 
SVĚTELNÁ TERAPIE

Světelná terapie sahá až do staroegyptské historie. Vliv světla na tělo závisí hlavně na vlnové délce světla - barvě světla. Červené světlo proniká hluboko do tkání, má analgetický, protizánětlivý a biostimulační účinek. Modré světlo zasahuje povrchové tkáně, proto jsou jeho účinky nejlepší v oblasti dermatologie (kůže). Zelené světlo primárně ovlivňuje naše duševní pohodlí a pohodu. Žluté světlo má pozitivní vliv na náš metabolismus, tj. Omlazení těla.
 
INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ A JEJÍ POZITIVNÍ ÚČINEK NA LIDSKÝ ORGANISMUS

Efektivní detoxikace organismu

Použití infrasauny pomáhá eliminovat těžké kovy, toxiny rozpustné v tucích a toxiny obsažené v potu v pórech těla. Rychlejší a účinnější než léčba nebo cvičení. Patří mezi ně následující látky: arsen, benzen, kadmium, nikl, měď, mangan, olovo, rtuť, sodík, chlorid kyseliny nikotinové atd.
 
HUBNUTÍ V INFRASAUNĚ

Po intenzivním pocení můžete vážit o několik kilogramů méně, ale nezapomeňte, že podkožní tuk se nerozpouští teplem. Když se vylučuje jeden gram potu, tělo spotřebuje přibližně 0,6 kilokalorií energie. Zatímco v klasické finské sauně je pot 95 až 97% vody, v infračervené sauně jen 80 až 85%. Zbytek tvoří tukové buňky a úlomky. Proto vám použití infrasauny umožňuje zbavit se o 10% více znečišťujících látek než v klasické finské sauně. Například za 30 minut spálíte až 600 kalorií.
 
ÚLEVA OD STRESU

Moderní životní styl klade velký důraz na naše výsledky. Ztráta přirozeného obranného mechanismu často vede k přetížení a stresu. Použití infrasauny způsobuje vazodilataci, která zlepšuje krevní oběh a tím eliminuje stres.
 
ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA KŮŽE

Díky potu ztrácí pokožka vlhkost a minerály, které lze doplnit rehydratací. Pot odstraňuje z pokožky nečistoty. Díky teplu uvolněnému z pórů se pokožka čistí mnohem snáze. Sauna také zlepšuje krevní oběh, což se promítá přímo do vzhledu pokožky. Pravidelné používání infračerveného záření zklidňuje kožní onemocnění, jako je akné, lupénka, vyrážky nebo ekzémy, a postupně zjemňuje jizvy.
 
ÚLEVA

Časté používání sauny může eliminovat nebo alespoň zmírnit příznaky artritidy, ulevit tělu od svalových křečí, bolestí šíje a zad a urychlit hojení drobných ran. Sauna také posiluje náš imunitní systém, což způsobí, že naše tělesná teplota krátce vzroste a zabíjí viry a bakterie. V důsledku pravidelného používání sauny se posiluje náš imunitní systém.
Hmotnost 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: